A mi küldetésünk
a te sikered

A Home Paradise Kft. fő szakterülete a belső építészet szervezése és kivitelezése. Egyre több megrendelésünk miatt, folyamatosan bővítjük csapatunkat.

Profi munkatársak

Szeretnél egy fiatalos és elhivatott csapathoz csatlakozni?

Elhivatott csapat

Szeretnéd, hogy munkáddal segíts megteremteni mások álmait?

Kiemelkedő fizetés

Szeretnéd, hogy átlag feletti fizetésed legyen?
Image module

Ha valamennyi kérdésre a válaszod igen, akkor attól tartok, közöttünk hamar barátokra találsz.

Fejlődési lehetőség

Szeretnéd, hogy a kihívásoknak és változatos feladatoknak hála egyre jobb és sikeresebb szakember legyél?

Felkészült vagy?

Rendelkezel szakmunkás bizonyítvánnyal vagy kellő munkatapasztalattal?

Hozzád illik?

Megbízható, józan életű, és munkádra igényes szakember vagy?

Akiket keresünk

Jelenleg elérhető pozíciók

Elsődlegesen Pest megyéből kapunk megrendelést, de vidéki munkatársaink számára igényes szállást biztosítunk.
Fizetés mértéke megegyezés szerint, heti szinten, korrektül.

Burkoló
Hideg és meleg burkoló szakember
Főbb feladatok:
A kültéri és beltéri burkolatok készítése.
Hideg és meleg burkolatok lerakása.
Épített mosdók, épített konyhabútorok, térelválasztó falazat készítése, üvegtéglával készített falazatot kialakítása, kád homlokfallal.
Szoba festő
Szoba festő, mázoló szakember
Festő, mázoló, tapétázó feladata a szakszerű felületdiagnosztika, felület előkészítése, előkezelése, festés, mázolás, díszítés, tapétázás, vékony-vakolat felhordása, felújítási munkák végzése.
Villanyszerelő
Villanyszerelő szakember
Villamos fogyasztók áramellátásához szükséges vezetékrendszer teljes körű kiépítése, karbantartása és javítása.

Jelentkezéshez küld el fényképes önéletrajzod az info@homeparadise.hu email címre, vagy hívd a +36203970542 telefonszámot, vagy töltsd ki az alábbi űrlapot.

Online állás jelentkezés

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot